Вземи 200 лева бонус от Efbet

Купа на Италия: Наполи – Интер

Наполи – Интер

Наполи срещу Интер е последният двубой от четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия. Срещата ще се изиграе тази вечер от 21:45 в Неапол.

Ето какви са коефициентите за двата отбора в

1 – 1.80; X – 3.40; 2 – 4.75

Двата тима влизат в четвъртфиналите след победи срещу Удинезе на домакините и Сампдория на гостите.

Преди началото на срещата, Наполи изглеждат като големия фаворит в нашите очи. Първо, те имат огромно предимство в преките двубои срещу Интер, изиграни в Неапол. Последните четири такива бяха спечелени от Наполи, три от тях с два гола разлика. Интер нямат победа като гост на Наполи в редовното време в последните 15 години.

Освен това, домакините се намират в отлична форма, за разлика от противника си. В първенството Наполи имат страхотни резултати в последния месец-два и се движат на трето място във временното класиране. Положението при Интер далеч не е толкова добро. Тимът има сериозни проблеми в играта си. Тимът се движи в средата на класирането и с играта им не се вижда как ще стигнат много по-далеч.

Разбира се, във футбола всичко може да се случи, но ако искате да заложите на този мач, най-добрият вариант е като го направите за победа на Наполи при 1.80